Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Vědecká konference JEDNO – zdraví, životní prostředí, společnost 2022

21. 6. 2022 - 24. 6. 2022

V belgickém Bruselu uskuteční vědecká konference “JEDNO – zdraví, životní prostředí, společnost” (ONE – Health, Environment, Society – Conference 2022).

Spolupráce a partnerství pro udržitelnější Evropu jsou hlavními hnacími silami konference ONE – Zdraví, životní prostředí, společnost – konference 2022 , která se bude konat v Bruselu a online ve dnech 21.–24. června 2022.

Čtyřdenní vědecký program prozkoumá bezpečnost potravin a krmiv z širší perspektivy udržitelných potravinových systémů se zaměřením na potřebu zavést přístup „jedno zdraví – jedno prostředí“ a prozkoumá možný vývoj vědy o hodnocení rizik.

Akce je navržena společně EFSA a jeho sesterskými agenturami – Evropským centrem pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC), Evropskou agenturou pro chemické látky (ECHA), Evropskou agenturou pro životní prostředí (EEA), Evropskou agenturou pro léčivé přípravky (EMA) – a Společné výzkumné středisko Evropské komise (JRC).

V souladu s hlavními principy udržitelnosti se konference bude konat v hybridním formátu, který umožní distanční účast, čímž bude zajištěn široký dosah při současném snížení emisí způsobených cestováním.

Podrobnosti

Zahájení:
21. 6. 2022
Ukončení:
24. 6. 2022
Webová stránka:
https://www.one2022.eu/