Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Webinář II – Jaký je vztah Čechů k lázním? Profil lázeňského hosta – samoplátce + profil potenciálního klienta, který plánuje pobyt.

24. 2. 2021 @ 11:00 - 12:00

Tým z Institutu lázeňství a balneologie realizoval ve spolupráci s odborníky z Fakulty ekonomické ZČU Plzeň a z Jihočeské univerzity socioekonomický průzkum zaměřený na téma lázeňství. Sběr dat provedla agentura FOCUS – Centrum pro sociální a marketingovou analýzu.

 V rámci Česka bylo během prosince provedeno online dotazníkové šetření na reprezentativním vzorku populace (1012 respondentů starších 18 let). Dotazníkové šetření bylo zaměřeno na vztah Čechů k lázeňství, zda respondenti vnímají i léčebnou funkci lázeňství, co jim brání v tom, aby lázně více využívali a jak jejich postoj k lázním ovlivnila pandemie COVID-19.

Základní data z průzkumu byla laické i odborné veřejnosti představena na webináři, který se uskutečnil dne 10. 2. 2021. Záznam webináře je k dispozici na You Tube a prezentace přednášejících jsou k dispozici na www.spadata.cz . Prezentované výsledky ukázaly mimo jiné i obecnější profil lázeňského hosta a jeho vztah k lázním v souvislosti s pandemií COVID-19. Mezi účastníky webináře byla uspořádána anketa, která ukázala, že je o tuto problematiku zájem.

Institut proto připravuje navazující Webinář II, v reakci na ohlasy účastníků předchozí akce bude zaměřen na profil lázeňského hosta, který navštěvuje lázně jako samoplátce a profil potenciálního hosta lázní, který v lázních za posledních 10 let nebyl, ale o pobytu uvažuje.

Pro účast na webináři je nutná registrace, odkaz zde https://forms.gle/YEYjsszoscBjY9PW7 . Následně zájemce dostane odkaz. Webinář bude probíhat v Zoom platformě.

Podrobnosti

Datum:
24. 2. 2021
Čas:
11:00 - 12:00

Místo konání

online
View Místo konání Website

Pořadatel

Institut lázeňství a balneologie
E-mail:
info@i-lab.cz
View Pořadatel Website